Wydarzenie - odliczanie
Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Zmiany w turniejowym świecie Fortnite!

Epic Games poinformowało o swoich planach, związanych z turniejami!


Czołem wszystkim!Przygotowaliśmy kilka wpisów, w których przekażemy naszą aktualną strategię turniejową. Możecie się spodziewać trzech części poświęconych naszym najnowszym wnioskom, rywalizacji w Fortnite w ujęciu ogólnym oraz nadchodzącym zmianom. Do dzieła!

Ubiegły rok był bardzo pouczający dla całej ekipy zajmującej się turniejowym Fortnite. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy odbyły się 33 oficjalne zawody online, zarówno w Ameryce Północnej, jak i Europie, a także dwie duże imprezy fizyczne. Dzięki nim niemal 1000 uczestników zdobyło łącznie około 20 mln USD. Każde z tych wydarzeń wpływało na znaczenie, charakter i kształt rywalizacji w Fortnite.

AKTUALIZACJE A RYWALIZACJA

Cenimy sobie to, że nasi gracze potrafią dostosowywać się do zmian, jakie z czasem zachodzą w grze. Wierzymy, że dzięki nim Fortnite nie straci na świeżości, zarówno z punktu widzenia graczy (również uczestniczących w turniejach), jak i widzów. Chcemy jednak zapewnić wam rozsądną ilość czasu, abyście mogli dostosować swoje strategie po sporych zmianach wpływających na rozgrywkę, na przykład przed oficjalnymi turniejami Fortnite. Ten okres czasu może potrwać od kilku dni do tygodnia od wprowadzenia zmian.

Zaczniemy stosować tę strategię od nadchodzącego turnieju Australian Open, podczas którego będą wykorzystywane bazowe tryby Battle Royale, i kontynuować ją przez cały rok 2019. Nadal będziemy aktualizować Fortnite co tydzień, jednak w przypadku dużych, oficjalnych turniejów możemy wprowadzać zmiany odpowiednio do potrzeb związanych z rywalizacją.  Trzymajcie rękę na pulsie, niebawem podamy więcej informacji na temat turniejowego Fortnite!


Czyli w przygotowaniu jest nowy turniej – Australian Open, z niepotwierdzonych informacji wiemy także, że do Fortnite zmierzają dwa turnieje w grze, które obecnie nazwane są jako testowe. Będziemy informować, gdy uda nam się zdobyć większą ilość informacji.