Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Zobaczyliśmy cały fanowski zwiastun 3 sezonu w Fortnite, który był brany za przeciek

Poszczególne ujęcia z tego konkretnego zwiastuna bardzo często widniały w społeczności jako przecieki. Dzisiaj wiemy, że to dzieło jednego z graczy.


W ostatnich tygodniach „wyciekało” bardzo wiele różnych filmów i grafik, które miały pokazywać to, jak będzie wyglądał cały karnet, czy poszczególne skórki. Wszystko to po czasie okazywało się po prostu fanowskimi kreacjami.

Podobnie jest w tym przypadku. Wszyscy byli przekonani, że jedna ze scen to rzeczywiście przeciek z oficjalnego zwiastuna. Teraz nikt już nie ma wątpliwości.

Zwiastun 3 sezonu w Fortnite zrobiony przez graczy

Zwiastun wykonał „Trimix”, znany Youtuber, od którego to wszystko się zaczęło. Poniżej możecie zobaczyć efekt kilkudziesięciu godzin prac.

Wygląda naprawdę fajnie. To stąd wziął się obrazek z kołem ratunkowym, pierwsza wersja Aquamana, czy scena z nurkowaniem. Rzeczywiście, gdy publikuje to ktoś po nagraniu ekranu telefonem, można to wziąć za przeciek.

Tym bardziej, że w przeszłości wyciekły całe zwiastuny i to sporo przed startem sezonu. W większości przypadków były za to odpowiedzialne konkretne platformy, które rozpoczynały swoje kampanie reklamowe nieco za wcześnie.

Tagi