Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Zupełnie nowe przedmioty w nowym sklepie Fortnite, a Deadpool oficjalnie wszedł do gry

Zgodnie z przewidywaniami, w Fortnite zmienił się już sklep, a Deadpool wszedł do gry.


Długo czekaliśmy na ten moment. Oficjalnie Deadpool jest już w grze. By go odblokować wystarczy wykonać pozostałe wyzwania. Oprócz postaci, zmienił się także sklep. Dostępne są tam przedmioty związane ściśle z „superbohaterem”.

Obecnie dostępne są jedynie wyróżnione przedmioty. I tak oto za 2000 kupicie je wszystkie w pakiecie, lub za 1500 lotnię, za 800 zbieraki i za 500 V-dolców jedną z lepszych emotek.

 

Nowy sklep w Fortnite

Dostępny jest zestaw sprzętu Deadpoola, sama lotnia, same zbieraki lub jedynie emotka – ze skuterem.

Jeżeli nie zdąrzyliście, to nie widzieliście fajnej animacji, jak Deadpool zmienia sklep.

„Deadpoola odblokujecie, wykonując wyzwanie 7 tygodnia, tj. wyświadczając najemniczą przysługę i znajdując dwa jego pistolety Akimbo (pamiętajcie, że strój Deadpool możecie zdobyć, nawet jeśli nie wykonaliście żadnego z poprzednich wyzwań Deadpoola).

Jeśli wolicie tylko pojawić się na imprezie, to też nie ma problemu. Wpadnijcie się przywitać, a DJ Deadpool skołuje wam darmową nagrodę: nowiutki remiks muzyki z lobby, Freestyle!

Pewnie myślicie sobie: „Ej, mam strój, mam Freestyle, ale przydałoby mi się jeszcze więcej Deadpoola”. Nie martwcie się – o to też zadbał! Przetestujcie Treściwe Tłuczki Deadpoola, poszybujcie tęczowo na jego lotni, Smokorożcu (zwanym także „Promiennym Gromem”), lub pośmigajcie sobie po okolicy dzięki emotce z niebezpiecznie niesamowitym miniskuterkiem!”

Udostępniono także zwiastun, sami zobaczcie:

Oprócz tego wszystkiego można już odblokować styl Deadpoola bez maski, pakiet muzyczny i skórki do pistoletów.

Tagi