Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Zwiastun Fortnite to bunkier od środka? Dopasowane postacie i Donald Mustard wskazujący na bunkier

Oj dzieje się w Fortnite. Wszystko bardzo mocno ruszyło, a Epic dotyka tylu wątków, że trudno je wszystkie wyłapać.


Dzisiaj pojawiły się tak naprawdę dwa zwiastuny, z czego ten drugi jest o wiele ważniejszy. Okazuje się, że przedstawia on najprawdopodobniej bunkier od środka.

Do widocznej na zwiastunie maski dopasowywano różne skórki, natomiast finalnie wiele z nich jest naciąganych. Faktycznie jest to twarz.

Jest wiele teorii odnośnie tego, jaka to postać. Według tej chyba najbardziej sensownej, jest to postać z ekranu wczytywania.

Trudno jednak to potwierdzić, a całość pozostaje tylko teorią. W grze jest kilka skórek, które teoretycznie by pasowały, jak choćby ta:

Natomiast nie odegrały one zbyt ważnej roli w fabule. Gracze próbowali dopasować też twarz Przybysza, ale średnio to wychodziło.

Lokacja Donalda Mustarda

Starsi stażem gracze doskonale wiedzą, że Donald Mustard swoimi lokalizacjami często daje graczom różne podpowiedzi. Tak jest prawdopodobnie i tym razem.

Wszystko składa się w jedną całość, to właśnie ta lokacja będzie tą kluczową. Tymczasem niemiecki numer ujawnia nam kolejne koordynaty, na jakie powinniśmy zwrócić największą uwagę. Dzwoniąc pod konkretny numer (nie podajemy, żebyście nie próbowali tam dzwonić, zapłacicie sporo) otrzyjemy wiadomość:

Follow Agent Go (or Ghost) – D3, G4, F2

Są też inne wskazówki, jak choćby kocia mordka, czy dłoń w kodzie oficjalnej strony, ale nie wydaje się, żeby to miało duże znaczenie.

Tagi