Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord TeamSpeak
News

Epic Games poszukuje!

Epic Games poszukuje!

Czy wy również marzyliście kiedyś by dołączyć do ekipy Epic Games? Jeżeli tak nadarza się ku temu okazja i to na całkiem ciekawym stanowisku. Poszukiwany jest koordynator społeczności posługujący się językiem polskim. Osoba na tym stanowisku pomoże studiu nie tylko  przy Fortnite, ale również przy pozostałych grach takich jak Paragon czy Spyjinx.

Parę słów o studiu

Jeżeli nie kojarzyliście wcześniej tego studia, warto byłoby przybliżyć sobie niektóre z jego dokonań. Przez ponad 25 lat Epic Games stworzyło wiele nagradzanych gier oraz silnik do ich tworzenia umożliwiający innym tworzenie oszałamiających gier i treści w 3D. Mowa tutaj oczywiście o silniku Unreal Engine który występuje aktualnie już w 4 odsłonie. Technologia ta zapewnia twórcom budowanie nie tylko znakomitej jakości gier na PC, konsole, urządzenia mobilne czy VR, ale również pomaga im w innych dziedzinach takich jak media i rozrywka, motoryzacja i projektowanie architektoniczne. Gier na tym silniku powstało wiele, choćby nasz ulubiony Fortnite. Z innych bardziej znanych PlayerUnknown’s BattleGroudns, Daylight, Ark: Survival Evolved, Paragon, Mass Effect 3, Gears of War 3 i wiele wiele innych.

Za co będzie odpowiedzialny Koordynator Społeczności

Osoba ta będzie łącznikiem pomiędzy studiem, a polskimi graczami grającymi w Paragon, Fortnite, Fortnite Battle Royale and Spyjinx. Porozumiewać będzie się z nimi poprzez wszystkie kanały komunikacji (email, Facebook, Twitter, Discord itp.). Zostanie również twarzą Epic Games w Polsce streamując, biorąc udział w różnych wideo oraz uczestnicząc w stacjonarnych wydarzeniach. Dostarczać będzie developerom pomysłów i opinii przekazanych przez polską społeczność. Będzie również prowadzić i promować małe i duże przedsięwzięcia i turnieje skierowane do graczy. Jeżeli te wyzwania nie są dla was straszne, to praca dla was!

Kim powinien być Koordynator Społeczności

Firma Epic poszukuje entuzjastyczną i zmotywowaną do pracy osobę którą bardzo dobrze posługuje się językiem polskim. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w angażowaniu społeczności poprzez różne social media. Powinien być również zapalonym graczem pasjonującym się wieloma gatunkami gier. Musi doskonale znać w mowie i piśmie język polski oraz angielski, a tworzenie treści nie powinno być mu obce. Wykonywanie dużej ilości zadań, prioretyzowanie ich oraz zarządzanie społecznością nie powinno sprawiać mu żadnych problemów. Fajnie żeby potrafił również tworzyć treści na i zarządzać kanałami społecznościowymi. Bonusem będzie jeżeli będzie miał doświadczenia z kamerą.

Jeżeli znacie się na technologiach i pasjonujecie się społecznościami to praca dla was! Szczegółowe informacje oraz inne benefity wynikające z tej pracy możecie znaleźć na stronie https://epicgames.avature.net/careers/JobDetail/Berlin-Germany-Community-Coordinator-Polish-Language/2842. Jeżeli czujecie się na siłach bądź znacie kogoś kto chciałby się podjąć tak wspaniałej pracy, podsyłacie tą ofertę!

Zajrzyjcie też na nasz portal by dowiedzieć się co ciekawego planują twórcy oraz komu należy się crossplay. Wpadnijcie również naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja