Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite zarobił 1,5 miliona dolarów w 72 godziny na samych urządzeniach mobilnych!

Fortnite zarobił 1,5 miliona dolarów w 72 godziny na samych urządzeniach mobilnych!


Ostatnio posiadacze sprzętu od Apple poprzez otrzymanie zaproszenia do testowania mobilnej wersji tej gry mogli oprócz samego grania kupować również dodatki estetyczne. Aktualnie Fortnite nie jest dostępne dla każdego posiadacza wyżej wymienionego sprzętu. Mimo tego w ciągu 72 godzin gracze kupili V-Dolce za aż 1,5 miliona dolarów! W tym momencie ten tytuł wyprzedził w rankingu wiele czołowych gier na Iphony. Pamiętajmy o tym, że Developerzy nie udostępnili produkcji jeszcze na Androida. Możemy się domyślać, co się stanie po wypuszczeniu tego resztę systemów.

Od 12 marca, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, każdy posiadacz sprzętu od Apple musi mieć połączenie z internetem iOS 11 oraz co najmniej iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2 lub iPad 2017. Aby zapisać się do kolejki, zajrzyjcie do tego artykułu.

Warto też wspomnieć, że na konsolach i komputerach nasza ulubiona gra też bije rekordy. Ostatnio wyprzedziła między innymi Counter-Strika, League of Legends i jest aktualnie najchętniej oglądaną grą na platformie Twitch.

Wpadnijcie również zobaczyć

zvr
Twoja reakcja