Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Pojedynek Duo Najlepszych w Turnieju Fortnite #SkillCustomCEE! Mamy wyniki!

Pojedynek Duo Najlepszych w Turnieju #SkillCustomCEE! Mamy wyniki!

W wtorek 20 Marca odbyły się kolejne rozgrywki #SkillCustomCEE. Jeżeli jeszcze nie wiecie co to jest to wpadnijcie Tutaj. Zajrzyjcie też w link jeżeli posiadacie WinRatio na Solo +10% (ze wszystkich sezonów) i chcielibyście kiedyś spróbować swoich sił w tym Turnieju Fortnite. Tak jak w poprzednim tygodniu rozgrywki były bardzo emocjonujące. Możecie to zobaczyć choćby po reakcji Artixa który w ostatnim meczu zajął drugie miejsce.

Polacy w tym tygodniu w trybie Duo pokazali swoją siłę . Nie dość, że dochodzi do ścisłej czołówki, to udało im się wygrać 2 na 3 rozgrywane mecze.

Pierwszy mecz to zwycięstwo pewne zwycięstwo polaków Daav’a i 3vil’a z Teamu ONF. Wykorzystali oni w swoją lepszą pozycję w samej końcówce gry. Dała im ona przewagę nad Zarakim i Wortex’em którzy zajęli miejsce drugie. Na samym końcu podium znaleźli się mickyscze wraz z twitch_fuller777.

Drugi mecz to również nasza dominacja. Twitch.GODHycel wraz z Iamdialer pokazali jak zwyciężyć w pięknym stylu. OrinnH1 i mouzwyr którzy zaleli miejsce trzecie, oraz Grzyyywa z Mozbim plasujący się na miejscu drugim nie dali rady powstrzymać Polskiej siły która w samej końcówce zmiażdżyła przeciwników.

Trzeci mecz należał do Węgrów. Danogod wraz z MήX wykorzystując swoją znacznie lepszą pozycję pokonali Livestarrr’a i Bu A, którzy uplasowali się na trzeciej pozycji. Również Art1x_ wraz z Connerty nie byli dla nich dużym wyzwaniem. Czesi zajęli miejsce drugie. Przed samym podium odpadł też nieszczęśliwe Zaraki, który posiadając 2 HP został dobity przez Art1x’a.

Z każdym tygodniem rozgrywki dostarczają nam coraz więcej emocji. Początkowo tryb solo, teraz tryb duo, czyżby kolejnym trybem były squady? No cóż tego dowiem się najprawdopodobniej w najbliższym czasie. Zanim to jednak nastąpi obejrzyjcie sobie powtórkę i razem z nami przeżyjcie te mecze jeszcze raz.


Wpadnijcie również zobaczyć

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy na naszego Fan Page na Facebooku, TwitteraGrupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja