Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Kolejne zmagania #SkillCustomCEE wraz z Frizem i Frenzy!

Kolejne zmagania #SkillCustomCEE wraz z Frizem i Frenzy!

Już jutro czekają nas kolejne zmagania w Fortnite Battle Royale na custom serwerach. Odbywać się będą w ramach #SkillCustomCEE, czyli rozgrywek najlepszych graczy z Centralnej i Wschodniej Europy. Wydarzenie to organizowane pod skrzydłami Epic Games daje możliwość zmierzenia się najbardziej skillowym graczom w jednym meczu. Rozgrywki z pierwszej rundy starć oraz jej wyniki możecie zobaczyć tutaj. Jutrzejsza odsłona przynosi pewne zmiany. Początek zaplanowany jest na godzinę 20. Odbędą się 3 mecze. Tryb który będzie jutro rozgrywany to Duo. Gracze którzy uczestniczą w przedsięwzięciu muszą dobrać sobie partnera spośród osób zakwalifikowanych do gier. Dzięki temu mamy pewność, że rozgrywka toczyć się będzie na wysokim poziomie. Na przeciwko siebie staną takie osobistości jak:

Oraz wielu wielu innych. Jutro od 20.00 szukajcie na Twitchu i Youtubie streamów oznaczonych #SkillCustomCEE bądź wbijajcie w linki powyżej.

To nie koniec niespodzianek. Friz i Nero z Frenzy będą jutro grali bezpośrednio z studia w Warszawie. Wbijajcie do nich na kanały, by obejrzeć dyskusje, prezentacje, analizę oraz wywiady. Zapowiada się świetna zabawa!


Wpadnijcie również zobaczyć

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy na naszego Fan Page na Facebooku, TwitteraGrupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja