Polub nas na Facebooku! Dołącz do naszej grupy Zajrzyj na naszego Discorda
News

Konkurs Fortnite Battle Royale i Nvidia ShadowPlay Highlights oraz mini Turniej Europejskich Streamerów z Polskim Udziałem!

Konkurs Fortnite Battle Royale i Nvidia ShadowPlay Highlights oraz mini Turniej Europejskich Streamerów z Polskim Udziałem!

Nvidia ShadowPlay Highlights

Jak zapewne gracze używający Nvidii zdążyli zauważyć w ostatniej aktualizacji do gry trafiła nowa funkcja. Chodzi tutaj o Nvidia ShadowPlay Highlights która pozwala nagrywać nam najbardziej odjechane rozgrywki z gry! Funkcja ta dostępna jest dla wszystkich posiadaczy PC którzy korzystając z kart graficznych GeForce GTX 650 lub lepszych. Dzięki tej opcji z łatwością bez start wydajności będziemy mieli możliwość pochwalenia się znajomym waszymi najlepszymi akcjami.

ShadowPlay pozwala nam na automatyczne zapisywanie najważniejszych wydarzeń i momentów rozgrywki takich jak:

  • Podwójne, potrójne i wielokrotne zabójstwa
  • Zwycięstwa i śmierci

Jeżeli chcecie skorzystać z tej opcji to po zakończonej rozgrywce musicie kliknąć w przycisk ShadowPlay Highlights który przeniesie was do zagrań z ostatniej gry. Oczywiście sterowniki Nvidii musicie zaktualizować do najnowszej wersji. Jeżeli chcecie wiedzieć jeszcze więcej wpadnijcie na stronę Nvidii.

Konkurs Fortnite Battle Royale

Z okazji pojawienia się nowej funkcji Epic Games razem z Nvidią organizują konkurs w którym do wygrania są aż CZTERY karty graficzne GTX 1070. Konkurs trwa od środy 10 stycznia, do piątku 19 stycznia (do godz. 5.59). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni po przejrzeniu wszystkich zgłoszeń już 19 stycznia. Wyróżnienia zostaną nadane w czterech różnych kategoriach. Jeżeli chcecie zapoznać się z pełnym regulaminem wpadnijcie tutaj. Oprócz kart graficznych zwycięzcy otrzymają również Czapkę Fortnite: Battle Royale „Victory Royale” oraz Koszulkę Fortnite: Battle Royale.

Prace oceniane będą pod względem trzech kryteriów: kreatywność, jakość i klarowność.

Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie musicie umieścić swój film na YouTubie, o tytule zawierającym hashtag #shadowplayhighlights. Zgłaszanie odbywać się będzie poprzez napisanie wiadomości na [email protected] w tytule należy podać „ShadowPlay Highlights Contest”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Kategorie w których można zdobyć nagrody to Najlepsza zagrywka solo, Najlepsza zagrywka w oddziale, Najlepsza niespodziewana zagrywka oraz Najlepsza popisowa zagrywka.

Pamiętajcie, że pod uwagę będą brane tylko filmy zamieszczone na YT. Jeżeli chcecie się podzielić swoją twórczością wpadajcie na forum Fortnite oraz na Twittera @FortniteGame z hashtagiem #shadowplayhighlights.

Mini Turniej Europejskich Streamerów z Polskim Udziałem!

Fortnite Towarzysko bo tak będzie nazywało się najbliższe spotkanie na które zostali zaproszeni europejscy streamerzy, odbędzie się już jutro w piątek o godzinie 19.00 czasu polskiego. Będzie to turniej Squadów. Aktualnie dowiedzieliśmy się, że Polskę reprezentować będzie chaway! Jeżeli chcecie śledzić jego poczynania w turnieju wpadnijcie na jego streama tutaj już od godziny 18.00. Stream również może być prowadzony na oficjalnym Twitchu Epic Games. Chaway do swojego oddziału zaprosił HighStyleda, Feardruga oraz Povitego. Zapowiada się niezła zabawa. Liczymy na zwycięstwo naszych reprezentantów!

 


Podsumowanie

Zapowiadają się niezłe emocje! Mamy nadzieje, że razem z nami będziecie dopingować chawaya z ekipą i wpadniecie na jego streama ;)! Dajcie znać co sądzicie o tym fajnym informacjach!

Wpadnijcie również zobaczyć o co chodzi z nowym miastem,  sprawdzić najnowszą aktualizację oraz zobaczcie nowy poradnik Battle Royale!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to dołączcie do naszego Fan Page na Facebooku, Grupy czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!

zvr
Twoja reakcja