Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Nowy model strzelania

Nowy model strzelania już niedługo!

W listopadzie developerzy opublikowali post o tym, że pracują nad nowym modelem strzelania. Pierwotnie miał on być oddany do testów w połowie grudnia, ale data została jednak przeniesiona na początek 2018. Jak tłumaczy jeden z pracowników na Reddicie, chcą dopieścić każdą broń z osobna. Z okazji nowego sposobu strzelania wypuszczony zostanie specjalny tryb. Będziemy w nim mogli sprawdzić nadchodzące zmiany, które po poprawkach trafią do pełnoprawnej wersji gry.

Shooting Test – Tryb na określony czas

19 grudnia gracze, którzy zalogowali się rano (w godzinach 9-11) mogli zagrać w tryb gry o nazwie Shooting Test. Był to jednak błąd po stronie twórców jak przyznał jeden z nich. Zapomnieli o tym, że zaplanowali automatyczną publikację tego trybu. Przez to, niektórzy gracze dostali zadanie, w którym muszą zagrać trzy razy w specjalny event. Aktualnie tryb nie jest dostępny, a zadanie specjalne powinno już nie być dostępne. Filmiki prezentujące nowy model filmu krążą już po siedzi, a jeden z nich możecie obejrzeć poniżej.

Podsumowanie

Co sądzicie o pomyśle nowego modelu strzelania? Myślicie ze potrzebuje on zmiany? Dajcie znać w komentarzach!

Wpadnijcie również zadać swoje pytania dla developerów Fortnite oraz sprawdźcie informacje o nowym modelu strzelania

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to zapraszamy na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!

zvr
Twoja reakcja