Polub nas na Facebooku! Dołącz do naszej grupy Zajrzyj na naszego Discorda
Aktualizacja

Aktualizacja mapy Fortnite już w przyszłym tygodniu!

Aktualizacja mapy Fortnite już w przyszłym tygodniu!

Twórcy gry nie próżnują i dążą do tego, aby Fortnite zostało najlepszą grą typu Battle Royale. Dzisiaj na kanale Fortnite został dodany krótki film w wykonaniu Eryca W. Mówi on o zmianach, które ujrzą światło dzienne w przyszłym tygodniu. Developer gry zapewnia, że będzie dodanych bardzo dużo nowych miejscówek, w tym wcześniej zapowiadane miasto. Ekipa wyczuła, że na zachodzie mapy bardzo mało się dzieje w grze – między innymi to właśnie zostanie zmienione.

Po aktualizacji w grze zobaczymy dużo więcej skrzynek z broniami i amunicji. Świąteczne drzewka, jak i krzaki zostaną usunięte z gry. Przedmioty legendarne po updacie będą miały swoją wartość, ponieważ łupy będą rozłożone równomiernie.

Dla osób ciekawych całego update’u poniżej możecie go obejrzeć ;)!

Podsumowanie

Co myślicie o planach twórców gry? Podoba wam się możliwość większego wyboru miejscówek na sam start gry? Dajcie znać w komentarzach :D

Wpadnijcie również zobaczyć konkurs Fortnite Battle Royale i Nvidia ShadowPlay Highlights oraz mini Turniej Europejskich Streamerów z Polskim Udziałem!,  sprawdzić najnowszą aktualizację oraz zobaczcie nowy poradnik Battle Royale!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to dołączcie do naszego Fan Page na Facebooku, Grupy czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!

zvr
Twoja reakcja