Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite Battle Royale ma już 100 dni!

Fortnite Battle Royale ma już 100 dni!

Nasza ulubiona gra – Fortnite Battle Royale ma już 100 dni! To był świetny czas i mega zabawa która dała nam wiele frajdy. Mogliśmy w tym czasie przetestować parę nowych okresowych trybów. Gra stała się bardziej kolorowa poprzez skiny które mogą posiadać gracze. Pojawiło się również parę nowych ciekawych broni. To wszystko złożyło się na tak fajną zabawę której teraz doświadczamy. Jesteście na pewno ciekawi statystyk które padły przez ten czas. Zobaczcie co udało się zrobić graczom od początku istnienia darmowego trybu!

Statystyki ze stu dni

5,686,564,003 – otwartych spadochronów

31,628,287,976 – zbudowanych budowli

573,349,974,226 – wystrzelonych pocisków

125,795,212 – wygranych meczy


Podsumowanie

Co myślicie o tych statystykach? Dużo, czy raczej mało? Dajcie znać w komentarzach i ruszajcie na pole bitwy, aby zwiększać liczbę wygranych meczy na następny „kamień milowy”!

Wpadnijcie również zobaczyć konkurs Fortnite Battle Royale i Nvidia ShadowPlay Highlights oraz mini Turniej Europejskich Streamerów z Polskim Udziałem!sprawdź screenshoty nowej mapy w Battle Royale oraz zapisz sie na czwartkowy solo turniej!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to dołączcie do naszego Fan Page na Facebooku, Grupy czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!

zvr
Twoja reakcja