Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Czwartkowy Solo Turniej Fortnite wy również możecie się dostać!

Czwartkowy Solo Turniej Fortntie wy również możecie się dostać!

Jeżeli wy również nie mogliście się doczekać Turniejów w Fortntie nadarza się niebywała okazja. Na czwartkowy Solo Turniej od Epic Games wy również możecie się dostać! Wystarczy, że posiadacie Win Ratio powyżej 10% na PC w trybie solo. Swoje aktualne statystyki możecie sprawdzić na stronach typu: https://fortnitetracker.com/ https://thetrackernetwork.com/ lub https://stormshield.one/pvp. Aby wziąć udział wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz. Spośród osób które się zgłoszoną organizatorzy wybiorą nawet do 10 osób które będą mogły uczestniczyć w zawodach. Turniej odbędzie się w czwartek po południu, najprawdopodobniej w okolicach godziny 19-20 chociaż tutaj nie ma jeszcze potwierdzonych informacji.

To niesamowita szansa na sprawdzenie swoich umiejętności z najlepszymi graczami z całej Europy. Jesteśmy mega ciekawi wyników!


Podsumowanie

Mega pomysł! Nam się mega podoba i na pewno wystawimy swoich przedstawicieli w tym Turnieju, a wy jak bierzecie udział? Dajcie znać ;)

Wpadnijcie również zobaczyć konkurs Fortnite Battle Royale i Nvidia ShadowPlay Highlights oraz mini Turniej Europejskich Streamerów z Polskim Udziałem!, sprawdź co się stanie z mapą w Fortnite oraz zobacz nowy poradnik Battle Royale!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to dołączcie do naszego Fan Page na Facebooku, Grupy czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!

zvr
Twoja reakcja