Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite nadchodzące zmiany! Kiedy ratowanie świata?!

Fortnite nadchodzące zmiany! Kiedy ratowanie świata za darmo?!

Na pewno jesteście ciekawi w którym kierunku podążą developerzy i jak zmian będziemy mogli się spodziewać w najbliższym czasie. W tym artykule chcemy przedstawić wam zmiany które mogą w najbliższym patchu trafić do Fortnite. A opowiadać o nich będzie nam Darren Sugg który jest Dyrektorem Kreatywnym w Fortnite. Odpowiedział on również na jedno z najczęściej zadawanych pytań ostatnimi czasy „Kiedy darmowe Ratowanie Świata„.

Co ciekawego powiedział na Darren?

Developerzy mieli zamiar zrobić dosyć duży film opisujący najbliższe zmiany które trafiłby do obu trybów jednak ich również spotkała zimowa śnieżyca która spowodowała, że część ludzi nie dotarła do biura lub zachorowała. Nie chcą trzymać nas w niepewności do kolejnego update’u dlatego postanowili nakręcić małe podsumowanie najczęściej zadawanych pytań.

Czy Epic Games porzuciło Ratowanie Świata?! Czy to koniec jego rozwoju?!

Odpowiedź brzmi: Definitywnie Nie! Twórcy pamiętają cały czas o fundatorach i będą dostarczać kolejne aktualizacje do kampanii Ratowania Świata. Zamierzają również kontynuować tworzenie okolicznościowych wydarzeń takich jak Hordobicie, Koszmarów Czar, czy ostatnie Świąteczne Wydarzenie. Dostajemy zapowiedzieć, że w Lutym pojawi się wiele miłości w powietrzu która na pewno dotrze do Fortnite co może zapowiadać okolicznościowe wydarzenie związane z Walentynkami.

Czy globalny magazyn w końcu powróci?

Magazyn globalny z pewnością powróci do gry! Co więcej przyniesie ze sobą nowe możliwości takie jak wytwarzanie przedmiotów z każdego miejsca. Już nie będziemy musieli być w misji by coś utworzyć. Ekstra! Powód dla którego nie ma jeszcze tego systemu w grze, to problem z inwentaryzacją rzeczy po stronie backendu. Epic chce się upewnić, że system który wprowadzą nie będzie posiadał już dziur i dostarczy nam sporo frajdy, a przedmioty przestaną się gubić co miało miejsce przy poprzednim systemie.

Czy planujecie przerobić wytrzymałość?

Aktualnie są plany które mówią o przerobieniu systemu wytrzymałości oraz poruszania się graczy. Pomysłem zespołu jest w znaczący sposób zmienić sposób poruszania się graczy po świecie gry. Jest to jedna z paru kluczowych dziedzin które mają zostać zmienione i wdrożone. Zmiany są na tyle duże, że zajmie jeszcze trochę czasu zanim zostaną dostarczone, jednak będą one na pewno niesamowite.

Kiedy Ratowanie Świata będzie za darmo!?

To jest jedno z najczęściej zadawanych pytań dla twórców na Twitterze, czyli czy i kiedy ratowanie świata będzie za darmo. Ze strony Fortnite możemy dowiedzieć się, że nastąpi to w tym 2018 roku jednak dokładnej daty jeszcze nie ogłoszono. Wiele osób zauważyło, że 2018 rok jest już z nami i nie mogą się doczekać. Darren przyznaje, że zanim ratowanie świata zostanie darmowe czeka ich wiele pracy. Muszą przetestować wiele rzeczy, zwłaszcza tak ważne systemy jak system przechowywania danych oraz systemy odpowiedzialne za obciążenie. Muszą być pewni, że w razie jakikolwiek problemów będą w stanie przywrócić nasze dane. Wiadome też jest, że w momencie wprowadzenia darmowego Ratowania Świata na serwerach setki tysięcy osób. Developerzy muszą być pewni czy są w stanie obsłużyć taki ruch. Na pewno jeżeli będą już gotowi do tego dostaniemy taką informację.

Pełną jego wypowiedź możecie obejrzeć tutaj:


Podsumowanie

Zapowiada się, że w końcu Ratowanie Świata zostanie wzięte pod należytą uwagę przez Epic Games. My już nie możemy się doczekać Walentynkowego Wydarzenia <3, a wy? Na co najbardziej czekacie? Dajcie znać! ;)

Wpadnijcie również zobaczyć informacje na temat turnieju Fornite, obadać najnowszą aktualizację, zobaczyć co się działo w Fortnite przez ostatnie 100 dnisprawdź screenshoty nowej mapy w Battle Royale!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to dołączcie do naszego Fan Page na Facebooku, Grupy czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!