Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Fortnite Rywalizacja – czyli Turniej solo europejskich wymiataczy z całkiem niezłym Polskim udziałem!

Fortnite Rywalizacja – czyli Turniej solo europejskich wymiataczy z całkiem niezłym Polskim udziałem!

Fortnite Rywalizacja – bo tak najprawdopodobniej będzie nazywał się najbliższy turniej solo organizowany przez Epic Games został przełożony na kolejny tydzień. Pisaliśmy o nim parę dni temu tutaj. Wydarzenie to nie będzie również oficjalnym turniejem Fortnite, dlatego też nie mamy co spodziewać się oficjalnego streamu. Powód przesunięcia terminu wynika z wprowadzenia dzisiaj aktualizacji. Developerzy nie chcą by dzisiejszy patch wpłyną w jakikolwiek sposób na przebieg rozgrywki. Chcą również uniknąć potencjalnych problemów wydajnościowych i wolą spotkać się gry serwery będą już stabilne. Rywalizacja ta ma za zadanie zebrać najlepszych graczy z Europy którzy mają winrate (wskaźnik zwycięstw) większy niż 10% w jednym miejscu i sprawdzenie jak tak dobrzy gracze poradzą sobie walcząc na równym poziomie. Turniej zaplanowany jest na najbliższą środę (24.01) na godzinę 19.00. Jednak są to wstępne ustalenia którą mogą się jeszcze delikatnie zmienić. Odbędzie się 3 mecze w których nie będzie punktacji, ani podium oprócz pierwszego miejsca. Zwycięży najlepszy gracz. Zapowiada się świetna zabawa!

Polski akcent w rozgrywce

Udało się nam również zdobyć listę Polskich graczy którzy zostali zaproszeni do turnieju i będą mieli okazję uczestniczyć w tych zmaganiach. Polskę reprezentować będą:

 • TO.Hycel
 • TO.Zaraki
 • TO.maX
 • HighStyled
 • 3vildelta
 • DaaV.OnF
 • Livestarrr.OnF
 • ŻywyZPR
 • sheykuss
 • povity
 • mExx_iwnl-
 • Taiovsky
 • Chaway

Z czego pierwsza trójka, czyli Hycel, Zaraki i Max są aktywnymi uczestnikamio naszej społeczności Fortnite Polska oraz będą ją reprezentować w tych zmaganiach. Z innych ciekawych osób należy wymienić Chaway’a oraz HighStyled którzy najprawdopodobniej również będą streamowali to wydarzenie. Nawet sama Polska ekipa wygląda obiecująco. Możemy tutaj znaleźć graczy którzy mają winrate na poziomie 10% oraz takich których wskaźnik zwycięstw oscyluje nawet w okolicach 25% co oznacza że wygrywają średnio co 4 mecz! Co do statystyk K/D tutaj też jest niezwykle ciekawie. Średnia ilość zabójstw do śmierci u większości graczy jest powyżej 4, jednak możemy wśród tej ekipy znaleźć osoby których K/D wynosi powyżej 7 nawet z K/D dochodzącym do 10!

Pamiętajmy również o tym, że niektóre ustalenia mogą się jeszcze zmienić, a lista graczy może się rozszerzyć jeżeli odpowiednia ilość nie dołączy do wydarzenia.

Mamy również prośbę do graczy zywyzpr#1490 / sheykus#9282 / povity#3604 / mExx#0899 / Taiovsky#1538 Niech wpadną na Discorda i sprawdzą wiadomości prywatne lub odezwą się do mnie (Krzysieqq#7294) na Discordzie ;)


Podsumowanie

Nie możemy się doczekać tego wydarzenia! Mamy nadzieje, że Polacy zajmą pierwsze miejsca we wszystkich rozgrywkach. My będziemy śledzić tą rywalizację, a wy? Dajcie znać!

Wpadnijcie również zobaczyć najnowszą aktualizację, zobaczyć co się działo w Fortnite przez ostatnie 100 dnisprawdź screenshoty nowej mapy w Battle Royale!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to dołączcie do naszego Fan Page na Facebooku, Grupy czy też Discorda by pozostać z nami zawsze w kontakcie!