Fanpage Dołącz do naszej grupy! Discord
News

Które z pytań wysłać do developerów?

Które z pytań wysłać do developerów?

Witajcie, dzisiaj chcielibyśmy przeanalizować pytania które wysłaliście do nas oraz wybrać te najlepsze które zostaną zadane Developerom. Dostaliśmy od was w naszej ankiecie 83 pytania. Na niektóre z nich postaramy się odpowiedzieć poniżej, a spośród reszty wybraliśmy 30. Zostały one umieszczone w ankiecie. Do twórców zostanie wysłanych 10 pytań które zbiorą największą ilość głosów. Bardzo dużo pytań w jakiś sposób dublowało się dlatego postanowiliśmy niektóre z nich uogólnić. Poniżej macie ankietę w której głosujecie na wasze typy. Zapraszamy do zabawy ;)!

Nasze odpowiedzi na niektóre z pytań:

 • Pomiędzy ps4 a pc da się grać, a pomiędzy xbox one a pc jak to zrobić?
  Spróbuj tego samego sposobu którego używamy do gry między ps4, a pc tj. połączenie konta Fortnite, a następnie osoba z PC dołącza do twojego lobby
 • Czemu nie ma paysafecard?
  Nowe formy płatności będą wprowadzane po nowym roku. Developerzy wiedzą o zapotrzebowaniu na dodanie takiej opcji i na pewno wezmą ją pod uwagę w przyszłości.
 • Dlaczego nie ma magazynu i plecaka w menu?
  Magazyn i plecak były przez chwilę dostępne, jednak dostały wyłączone ponieważ były problemy z działaniem systemu oraz niektóre z rzeczy gubił się w transporcie np. do magazynu. Poprawiona wersja tej funkcjonalności na pewno niedługo zagości ponownie na serwerach.
 • Czy oprócz trybu 50vs50 macie już w planach nowy tryb?
  Nowe tryby są cały czas w przygotowaniu. Na przykład dzisiaj na serwerach powinien pojawić kolejny nowy okresowy tryb który zastąpi 50v50. Więcej o nim wspominaliśmy Tutaj.
 • Dlaczego dostałem bana za skrypt w tle który nie był do waszej gry?
  System antycheatowy wykrywa potencjalne złośliwe oprogramowanie w procesach użytkownika, jeżeli podczas gry skrypt był uruchomiony antycheat mógł uznać, że wpłynie na działanie Fortnite i dlatego Ban mógł zostać nałożony.
 • Czy gra w battle royal będzie płatna?
  Tryb Battle Royale będzie w pełni darmowy.
 • Jakim klawiszem używamy Voice Chatu?
  Domyślny klawisz Voice Chatu to „Y”. Jeżeli to nie działa możesz spróbować wyłączyć czat głosowy i włączyć go ponownie. Wtedy klawisz do mówienia powinien się pojawić.
 • Czy kupując pakiet fundatora na PC i mając połączone konta Epic Games i PSN mam odblokowane ratowanie świata na PS4 czy muszę kupić pakiet fundatora również w PS Store?
  Ratowanie świata jest odblokowywane na PS4 również i nie ma potrzebny kupowania gry podwójnie.

Podsumowanie

Wpadnijcie również na nasze inne artykuły o tym kogo Epic Games aktualnie poszukuje, sprawdźcie naszą najnowszą kompilację oraz zobaczcie informacje o nowym modelu strzelania i jak zostać naszym streamerem.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy na naszego Fan Page na Facebooku, Grupę czy też Discorda !

zvr
Twoja reakcja